Українські листоноші пересядуть на нові автомобілі

Українські листоноші пересядуть на нові автомобілі Фото: "autoconsulting.com.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Протягом 3 років “УкрПошта” планує цілком оновити власний автопарк до нової сучасної техніки. Зараз компанія здійснює запуск нового сервісу доставки столицею та іншими містами-гігантами.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “AutoConsulting”, з 1 березня поточного року діятиме оновлений сервіс кур’єрської доставки “УкрПошти”. Старі поштові моделі ГАЗ-53, ГАЗ-2752, ІЖ-27175, УАЗ-3909 будуть відправлені на заслужений відпочинок. Замість них з’являться “Citroen Berlingo”, “Citroen Jumper”. Доставку на логістичні склади та в межах області здійснюватимуть на фургонах IVECO Daily 70, на фургонах МАЗ-4371, Mercedes-Benz Atego 816.

До квітня 2018 року “Укрпошта” планує ввести в активне використання 140 фургонів “Citroen Jumper” вантажопідйомністю 1,9 т, кожен оцінюють у 686-690 тисяч гривень. А також 75 міні-фургонів “Citroen Berlingo” вантажопідйомністю 0,6 т, кожен оцінюють у 368 тисяч гривень. Білі вантажівки 2017 року випуску, мають дизельні двигуни Євро 5 та гарантію на два роки без обмеження пробігу. Перші автомобілі будуть доставляти посилки до відділень, другі – перевозити посилки містом. Оновлений автопарк допоможе організувати кур’єрську доставку нового типу.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Нацкомісія в сферах зв’язку та інформатизації погодила нові тарифи на поштові послуги. Згідно з оновленими тарифами, “УкрПошта” підвищить ціни на свої послуги в середньому на 16 відсотків. Зміни почали діяти з 1 січня 2018 року. 

Додамо, що у ПАТ “УкрПошта” з’явилася нова послуга – можливість оплати доставки посилки одержувачем, який є покупцем інтернет-магазину. Повідомляється, що тестування послуги тривало близько місяця, у ньому взяли участь два великих українських інтернет-магазини. 

Джерело: Народна Правда