Вартість послуг “Укрпошти” знову зросте

Вартість послуг “Укрпошти” знову зросте
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Укрпошті планують значно підняти тарифи на власні послуги. Це пов’язано із затвердженням тарифною радою при Міністерстві інфраструктури поступового збільшення тарифу Укрпошти на доставку друкованих видань майже на 50 відсотків.

Зростання вартості послуги відбуватиметься у два етапи – у другому півріччі поточного року доставка здорожчає на 24,7 відсотків. Наступне підняття вартості – на 19,2 відсотки, на клієнтів Укрпошти очікує у січні 2019 року, повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” із посиланням на ridna.ua.

На думку чиновників, лише після завершення подорожчання вартість послуги відповідатиме собівартості.

Примітно, що підвищення тарифів на передплату друкованих видань не торкнеться читачів Донецької та Луганської областей.

На думку міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, в умовах війни, в тому числі й інформаційної, дуже важливо, щоб українська преса потрапляла до жителів тієї частини Донбаса, яка підконтрольна Україні. Тоді як здорожчання вартості передплати могло б цьому завадити.

Нагадаємо, Нацкомісія в сферах зв’язку та інформатизації погодила нові тарифи на поштові послуги – Укрпошта” підвищила ціни на свої послуги на 16 відсотків в середньому з 1 січня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що “Укрпошта” удвічі зменшила тарифи за доставку пошти до передмість Києва, Дніпра та Харкова. Раніше вартість відправлень “Укрпошта Експрес” масою 250 гр. зі столиці до Вишгорода коштувала 24 грн, а з 15 вересня доставка такого відправлення коштує всього 12 грн.

Нагадаємо також, “Укрпошта” заявила про намір поставляти природний газ. ПАТ «Укрпошта» подали заявку на отримання ліцензії на постачання природного газу в Україну.

Джерело: Народна Правда