Бойовики на Донбасі формують загони для війни у Сирії, – Тимчук

Бойовики на Донбасі формують загони для війни у Сирії, – Тимчук
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Російське командування бойовиками на Сході України отримало наказ створити два батальйони з місцевих жителів для ведення війни у Сирії. Кожен військовий загін повинен складатися із 500 осіб.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Гордон”.

Координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук стверджує, що такі дії агресора зумовлені значними втратами російських приватних військових компаній у Сирії. У зоні бойових дій на Донбасі спостерігається зростання кількості та інтенсивності обстрілу з боку російських окупаційних військ. Якщо 2-3 тижні тому кількість обстрілів коливалася в межах 5-7 за добу, то останнім часом – 18-20 за добу.

Командування обох “армійських корпусів” ОРДЛО спростовує заяви про створення армії для участі у війні з Сирією. Пояснює, що формування нових батальйонів необхідне через хронічну неукомплектованість особового складу частин та підрозділів першого армійського корпусу “ДНР” і другого армійського корпусу “ЛНР”.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер завжди був прихильником мирного дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, нещодавно він заявив про те, що США варто працювати над укріпленням оборони України. 

Додамо, що Аугушту Сантуш, міністр закордонних справ Португалії, заявив, що його країна готова взяти участь у миротворчій місії на Донбасі, щоб врегулювати конфлікт на окупованих українських землях. Однак відправить своїх миротворців лише після затвердження відповідної резолюції Ради безпеки ООН. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...