Копи збирають дані про водіїв євроблях

Копи збирають дані про водіїв євроблях
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Працівники поліції на Житомирщині збирають інформацію про власників автомобілів із іноземною реєстрацією. Водіїв, які експлуатують такі транспортні засоби зупиняють через порушення ПДР.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Автовод”, один з водіїв, якого зупинили на дорозі правоохоронні органи за порушення ПДР, розповів, що побачив у руках працівників поліції цікавий лист даних під назвою “Інформаційна карта про “ЄвроНомер”. При цьому, співробітники правоохоронних органів не мають права записувати дані водія та передавати їх до будь-яких форм, листів, документів, крім дозволених в чинному законодавстві. Таким чином водії можуть вимагати знищення подібних записів.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, Державна фіскальна служба (ДФС) України заявила, що зараз на території країни перебуває 425,4 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією. За статистикою надходження коштів від митного оформлення транспортних засобів за 2017 рік можна зробити висновки, що український бюджет отримав би колосальні суми, якби процедура розмитнення авто на єврономерах була дотримана.

Додамо, що Ніна Южаніна, керівник комітету ВР України з питань податкової та митної політики, заявила, що вона ще до Нового року пропонувала активістам ознайомитися з законом Молдови щодо легалізації автомобілей з європейською реєстрацією. Питання з нелегальним користуванням іномарками вона пропонує вирішити подібним шляхом. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...