Миротворців на Донбас готова відправити ще одна країна

Миротворців на Донбас готова відправити ще одна країна
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Аугушту Сантуш, міністр закордонних справ Португалії, заявив, що його країна готова взяти участь у миротворчій місії на Донбасі, щоб врегулювати конфлікт на окупованих українських землях.Однак відправить своїх миротворців лише після затвердження відповідної резолюції Ради безпеки ООН.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”.

“Якщо всі сторони домовляться про введення миротворців ООН і будуть впевнені, що така місія зможе посприяти врегулюванню ситуації на Донбасі, звичайно, Португалія буде готова позитивно і оперативно відповісти на такий запит”, – сказав міністр. На його думку, Португалія має унікальний досвід у миротворчих місіях.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, американський генерал Бен Ходжес заявив, що дуже часто українська влада власноруч робить державу вразливою для агресора. Він переконаний, що вирішення конфлікту на Донбасі можливе лише дипломатичним, а не воєнним шляхом.  

Додамо, що Посол США в Україні Марі Йованович заявила, що американські санкції проти Росії будуть діяти, доки не припиниться окупація Криму. Вона наголосила, що США не визнають дії Росії законними та вважають анексію півострова загрозою для міжнародного співтовариства. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...