Маломуж пояснив, що необхідно для повернення Донбасу

Маломуж  пояснив, що необхідно для повернення Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Для повернення під контроль України всій території Донбасу потрібні не тільки закони, але й їх виконавці, а також конкретний план дій, впроваджуваний на найвищих рівнях.

Про це  розповів глава Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 роках Микола Маломуж, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Zik.

Loading...

“Ніякі закони, включаючи закон про нацбезпеку, питання Донбасу  не вирішать. Законами ніколи не вирішиш проблему війни, а сьогодні – війна на Сході. Для цього потрібні потужні дії з нашого боку. І зараз, коли ми маємо таку складну ситуацію, що навіть Мінський процес дискредитовано, фактично немає ефективних важелів впливу, потрібна консолідація сильних країн”, – зазначив Маломуж.

“Закони, які ми ухвалювали як закон, що умовно має назву “про реінтеграцію Донбасу “, нічого не вирішують. Сам закон – це тільки нормативний акт. Потрібна конкретна програма дій та найголовніше – виконавці, які це зроблять на рівні і керівництва країни, і силових, і дипломатичних відомств, і інших структур, які забезпечать цей процес”, – вважає Маломуж.

Нагадаємо,  Верховна Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. Рішення підтримали 280 народних депутатів.

Також стало відомо, як в Росії відреагували на закон про реінтеграцію Донбасу. Голова комісії Ради Федерації з інформаційної політики Олексій Пушков заявив, що закон про реінтеграцію Донбасу нібито підриває “Мінські угоди” і допускає використання президентом України армії для придушення протестів.

Тим часом в Кремлі зробили заяву про те, що категорично не погоджуються із новим українським законом щодо реінтеграції Донбасу. Росіянам не сподобалося формулювання “країна-агресор”. На їхню думку, затвердження цього документу перешкоджатиме вирішенню конфлікту на сході України. 

Додамо, що законопроект “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях” вступить в силу після підписання президентом. Головні зміни можна висловити десятьма тезами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...