Безкоштовна освіта для українців за кордоном: що варто знати

Безкоштовна освіта для українців за кордоном: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В українців з’явилася можливість безкоштовно отримати освіту за кордоном. Фонд Віктора Пінчука розпочав приймати заявки бажаючих навчатися у кращих університетах світу. Реєстрація відбуватиметься у рамках програми “Всесвітні студії”.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ICTV”.

“Філософія нашої програми в тому, що ми повинні побудувати генерацію нових лідерів, створити групу change-мейкерів, які зможуть робити зміни в країні та впливати на трансформацію позитивного іміджу України в світі”, – діляться представники Фонду.

Мета проекту полягає не лише в наданні якісних кваліфікаційних знань за кордоном, а й створення команди таланових українців, які зможуть професійно працювати над реформуванням держави. Для участі в програмі “Всесвітні студії” необхідно після завершення навчання повернутися до України та пропрацювати за фахом мінімум 5 років.

“Ми фокусуємось на найперспективніших напрямках для України. Це державне управління, публічне право, аграрні науки, зелена енергетика, аерокосмічна інженерія та екологічні науки”, – ділиться координатор проекту “Всесвітні студії” Маргарита Чєлакова.

Як раніше інформувала “НАРОДНА ПРАВДА”, уряд України розширив список спеціальностей, які необхідні державі. Перелік доповнено такими професіями: машиніст дорожньо-будівельних машин; зварювальник; слюсар механозбірних робіт; монтажник систем утеплення будівель; слюсар-ремонтник; слюсар-інструментальник.

Нагадаємо, що у київських школах відмінили уроки 2 і 3 березня через погодні умови. Віталій Кличко, міський голова, зазначив, що скасувати заняття на два дні рекомендують і дитячим садочкам. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...