Харківська трагедія: у справі Зайцевої намітився несподіваний поворот

Харківська трагедія: у справі Зайцевої намітився несподіваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Якщо у справі про смертельну ДТП в Харкові буде проведена нова експертиза, яка доведе, що швидкість, з якою їхала Олена Зайцева, була більше ніж 100 км/год, це означатиме невинуватість другого учасника аварії Генадія Дронова.

Про це в коментарі “Обозревателю” розповів адвокат Ярослав Куц, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За словами адвоката, можливо було зробити якісну технічну експертизу по відеозаписам камер спостереження, це елементарна експертиза, але чому вона не була зроблена, Куц не розуміє.

“Ця швидкість напряму вплине на кількість учасників процесу, тому що, якщо буде доведено що швидкість була все ж за 100 км/год, це буде говорити про те, що фактично у Дронова не було можливості вчасно відреагувати і вчасно виявити небезпеку”, – пояснює адвокат.

Куц вважає, що саме на цьому недоопрацюванні буде базуватися захист Дронова.

“В категорії справ по ДТП буде все ж таки маніпулювання висновками експертиз. Тому що ті експертизи, які зробили поліцейські, вони недостатньо якісні, і не дають повну картинку. Тому на цьому захист буде базуватися, і як тільки буде доведено, що швидкість Зайцевої була набагато вища, аніж заявлено в експертизі, то це буде говорити про порятунок  Дронова”, – додав Куц.

Нагадаємо, в результаті страшної ДТП у Харкові 18 жовтня загинули шестеро людей. Після зіткнення з Touareg автомобіль Lexus відкинуло на тротуар, де він врізався в натовп людей.

7 лютого підозрюваним у ДТП на Сумській в Харкові Олені Зайцевій та Геннадію Дронову продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Вони залишаться в СІЗО до 7 квітня.

Також нещодавно відбулося судове засідання у справі про ДТП в Харкові. Прокурор в ході засідання зачитав обвинувальний акт Олені Зайцевої та Геннадію Дронову.

Джерело: Народна Правда
загрузка...