Миротворці на Донбасі: Путін озвучив умови для України

Миротворці на Донбасі: Путін озвучив умови для України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Кремля Володимир Путін заявив, що Росія начебто не проти введення миротворчої місії на окупований Донбас, але це рішення мають визнати фейкові республіки.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “24 канал”.

Передання територій Сходу України під міжнародний контроль, на думку Путіна, можливе лише за згоди та безпосередньої домовленості з місцевою владою ОРДЛО. Затримку введення миротворців на всю територію збройного конфлікту він пояснив лише небажанням контактувати із представниками фейкових республік. При цьому додав, що розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на Донбасі буде достатньо для забезпечення безпеки місії ОБСЄ.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, російське командування бойовиками на Сході України отримало наказ створити два батальйони з місцевих жителів для ведення війни у Сирії. Кожен військовий загін повинен складатися із 500 осіб.

Нагадаємо, що для повернення під контроль України всієї території Донбасу потрібні не тільки закони, але й їх виконавці, а також конкретний план дій, що впроваджуватиметься на найвищому рівні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...