Медики назвали канцерогени в будинку, які вбивають здоров’я

Медики назвали канцерогени в будинку, які вбивають здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Побутові речі, звичні для кожного з нас, можуть викликати появу ракових клітин в організмі. Серед найнебезпечніших канцерогенів дослідники виділяють формальдегід, триклозан, нафталін тощо.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Newsyou.info”.

Найнебезпечнішими є освіжувачі повітря та інші засоби для очищення. На другому місці розташовуються ополіскувачі ротової порожнини та зубна паста, які містять триклозан та фторид. Не менш шкідливою є пошкоджене покриття посуду, воно під час приготування їжі виділяє небезпечні речовини.

Варто остерігатися декоративних свічок, які складаються зі свинцю. Небезпечними є дезодоранти, що містять фталати, алюміній, триклозан. Вони здатні призвести до раку грудей у жінок. Не рекомендують також користуватися пластиковими контейнерами для їжі, які провокують розвиток онкологічних захворювань через вміст бісфенолу А та фталатів.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, сучасний посуд виготовляють із різноманітних матеріалів. Однак, безпечним є лише той, який є хімічно неактивним та відповідно не вступає у хімічні реакції. Утворення різних сполук змінює смак та якість їжі, що знаходиться у посуді. 

Нагадаємо, що фахівці визначили найнебезпечніші побутові речі, які можуть сприяти виникненню онкологічних захворювань. Лідером серед “вбивць” щоденного вжитку виявився кухонний посуд. 

Джерело: Народна Правда