Скільки треба сміятися для продовження життя: медики пояснили

Скільки треба сміятися для продовження життя: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці Інституту психосоматичної медицини Riza, що в Мілані, розрахували скільки точно повинна сміятися людина щодня, щоб її сміх був оздоровчим.

Лікарі давно говорять про те, що сміх вібраціями може нормалізувати кровообіг та моторику внутрішніх органів, зокрема печінки, серця і легенів. Для того, щоб поліпшити показники стану здоров’я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня, пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на zhyvyaktyvno.

Іншим статистичним дослідженням було вирахувано, що сучасна людина сміється на десять хвилин менше, ніж півстоліття тому.

В Інституті психосоматичної медицини впевнені також у тому, що сміх особливо важливий для тих, кому вже минуло сорок. Під час сміху відбувається викид адреналіну й посилення імунного захисту.

Практика також доводить, що позитивно налаштованим людям легше знайти спільну мову в суспільстві і зробити кар’єру.

Нагадаємо,  вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Також медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Джерело: Народна Правда