Сотні ракет і десятки установок: Javelin їдуть в Україну

Сотні ракет і десятки установок: Javelin їдуть в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Держдеп США офіційно підтримав рішення про передачу українській армії ПТРК Javelin.

Згідно з повідомленням Агентства Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки, Держдеп підтримав рішення про передачу Україні Javelin на суму до 47 мільйонів доларів, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Відповідно до цього рішення Україні передадуть 37 пускових установок ПТРК (в тому числі 2 одиниці для запчастин), 210 ракет; тренувальні комплекси, а також організують тренінги по використанню Javelin та їх технічному забезпеченню. А ще нададуть послуги з транспортування.

Американські корпорації, які відповідають за виконання цього контракту, пошлють своїх представників в Україну для виконання передачі озброєння і проведення тренувань.

У заяві американського агентства наголошується, що Javelin допоможуть Україні побудувати довгостроковий потенціал оборони для самозахисту. Також зазначається, що передача ПТРК українській стороні “не змінить загальний військовий баланс у регіоні”.

Раніше НП повідомляла, що начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко дав розпорядження почати підготовку до прийому Javelin.

Раніше американська преса повідомила, що керівництво США передасть Україні комплекси Javelin, але на передову вони не потраплять, а будуть зберігатися на армійських складах далеко від фронту.

Джерело: Народна Правда