Харківська трагедія: у справі з’явилися приголомшливі подробиці

Харківська трагедія: у справі з’явилися приголомшливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський районний суд Харкова досі не визначив швидкість автомобілів учасників ДТП.

Про це Gazeta.ua розповів Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Один із важливих чинників будь-якої ДТП за участю кількох автомобілів — це швидкість, з якою рухались автомобілі. Необхідно точно її визначити. Час – з якого моменту побачили одне одного водії, і відповідно, чи мали можливість уникнути зіткнення. Якщо цих даних немає, як ми можемо казати про об`єктивність розгляду справи?” – сказав Сергій Перепелиця.

Також адвокат розповів, що всі проведені правоохорнцями експертизи не дають змоги точно визначити швидкість авто.

“Жодна експертиза не визначила точної швидкості автомобілів. Згідно з обвинувальним актом, швидкість Volkswagen Touareg взагалі не визначили, а швидкість Lexus визначили абстрактно – “не менше 80 км/год”. Я на досудовому розслідуванні наголошував, давайте візьмемо заміри, візьмемо відеозапис траєкторії, давайте встановимо швидкість – мені суд відмовив. Але ще не та стадія процесу, на якій можливо клопотати про додаткові експертизи”, – додав адвокат.

Нагадаємо, в результаті страшної ДТП у Харкові 18 жовтня загинули шестеро людей. Після зіткнення з Touareg автомобіль Lexus відкинуло на тротуар, де він врізався в натовп людей.

7 лютого підозрюваним у ДТП на Сумській в Харкові Олені Зайцевій та Геннадію Дронову продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Вони залишаться в СІЗО до 7 квітня.

Також нещодавно відбулося судове засідання у справі про ДТП в Харкові. Прокурор в ході засідання зачитав обвинувальний акт Олені Зайцевої та Геннадію Дронову.

Джерело: Народна Правда