Українців вразили депутати-безхатьки: їх у ВР нарахували вісім

Українців вразили депутати-безхатьки: їх у ВР нарахували вісім
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Аналітики проекту “Декларації” знайшли шістьох народних депутатів, які не вказали у своїх деклараціях ніякого житла –  ні у власності, ні на праві користування, і ще двох, чиї квартири залишилися на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Bihus.Info, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Бездомною” виявилася новообрана депутат від “Радикальної партії” Валерія Заружко, яка отримала депутатський мандат 7 грудня 2017 року зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень Андрія Артеменка.  Раніше Заружко мала власний бізнес – агентство нерухомості, але півроку тому закрила ФОП. В своїй декларації нардеп  не зазначила ніякого нерухомого майна.

Також за даними  декларації за 2016 рік  народний депутат і лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький не мав ні житла, ні авто. Та вже  в декларації за 2017-й він зазначає, що  орендує квартири в “Чайках” і користується партійним Chevrolet Suburban.

Ніякої нерухомості немає  і у Вадима Івченка. Нардеп від “Батьківщини” регулярно отримує компенсацію за оренду житла або готельного номера, однак де саме він орендує житло, народний обранець не зазначає.

Українців вразили депутати-безхатьки: їх у ВР нарахували вісім

Нічого, окрім земельних ділянок, не задекларували і народні депутати Ірина Сисоєнко з “Самопомочі”, Володимир Соляр з “Народного фронту” і Юрій-Богдан Шухевич з “Радикальної партії”.

Невідомо, де проживає в Києві нардеп від “Опозиційного блоку” Андрій Кисельов, нерухомість  якого  – квартира і два будинки – залишилися в окупованому Донецьку. Безхатченком в 2016 році після продажу 250-метрової київської квартири також став Ігор Шкіря, вся інша нерухомість якого знаходиться на окупованій території.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій та 175 депутатів, включаючи офіційних мільйонерів, отримали 32,6 млн гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в 2017 році.

Нещодавно народний депутат від фракції “Самопоміч” Роман Семенуха розповів, що чиновники планують збільшити свою заробітну плату до 30 тисяч гривень.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, відбувся День відкритих дверей у їдальні Верховної Ради України – журналістам показали, яке воно: перше, друге та десерт у народних депутатів. 

Джерело: Народна Правда