Жертви катувань копів розповіли моторошні подробиці

Жертви катувань копів розповіли моторошні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В Україні значно збільшилася кількість випадків умисного побиття та катувань людей працівниками  поліції. Більше  641 тисячі людей розповіли, що відчули на собі насильство поліцейських.

Про це йдеться у результатах моніторингу Харківського інституту соціальних досліджень, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Магнолія-ТВ“.

Цифри вражають – кожні 49 секунд в Україні людина потерпає від поліцейського свавілля і жорстокого поводження. Правники завляють, що  незважаючи на проведену реформу поліції ситуація з насильством в правоохоронних органах повернулася до масштабів семирічної давнини, коли міліціонери закатовували людей.

В той же час самі правоохоронці говорять про інакше і стверджують, що ці цифри не відображають реальної ситуації: нова поліція стала відкритішою, а тому складається враження, що й зросла кількість катувань.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня силовики розпочали штурм наметового містечка прихильників екс-президента Грузії і колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, яке розташувалося біля Верховної Ради. 

Поліція штурмувала намети під Верховною Радою, де залишилися прихильники лідера партії “Рух нових сил” Міхеїла Саакашвілі. Штурм почався близько 6-ї ранку. 

У мережі з’явилися фото поліцейського свавілля і побиття протестуючих з наметового містечка.

Джерело: Народна Правда