Бойовики зазнали серйозних втрат на Донбасі: є подробиці

Бойовики зазнали серйозних втрат на Донбасі: є подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Єнакіївський лікар і український блогер Олександр Чернов заявив, що в міській лікарні окупованої Горлівки, яка є основним госпіталем для поранених бойовиків з фронту від Єнакієвого до Дебальцевого, тільки за лютий мінімум 110 бойовиків привезли  з осколковими і вогнепальними пораненнями.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Донпресс.

Loading...

Чернов відзначає, що 80%  поранених є бойовиками “ДНР”. За його словами, 9 найманців загинули вже в стаціонарі лікарні.

У той же час, за даними місцевого моргу підтверджується  смерть ще 30 загиблих, 10 з яких з числа місцевого криміналітету. Решта ж загиблі – доставлені найманці з передової.

Бойовики зазнали серйозних втрат на Донбасі: є подробиці

Нагадаємо, раніше повідомлялося про факти дезертирства в рядах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі. Так, нещодавно    в так званій “3-й омсбр 1-го АК”бойовиків стало відомо про 12 дезертирів.

Раніше п’яний бойовик “ДНР” в окупованій Макіївці на смерть збив двох цивільних і зник з місця події. Вбивцею виявився працівник “міністерства внутрішніх справ ДНР”.

Також стало відомо, що бойовики на Донбасі продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь. В одній з військових частин так званого “1 АК” було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів.

Джерело: Народна Правда