Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні змінюють правила зарахування дітей до школи: що варто знати

В Україні змінюють правила зарахування дітей до школи: що варто знати

В Україні змінюють правила зарахування дітей до школи: що варто знати
в Новини/Соціальна правда

МОН України офіційно опублікувало законопроект “Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”. До 25 березня очікується публічне обговорення документу.

Як інформує “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Укрінформ”, відповідно до законопроекту зарахування до початкової школи визначається її територіальною доступністю, тобто населення, яке проживає на території обслуговування школи, має першочергове право на навчання у певній комунальній чи державній школі.

Подавати документи на зарахування дитини у перший клас потрібно здійснити до 31 травня. Присутність майбутнього першокласника під час цього необов’язкова. Наказ про зарахування дітей до початкової школи видається до 1 червня, розміщуючись у навчальному закладі та на його офіційному сайті.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у триместровій системі навчання всього 6 навчальних періодів – триместрів, і стільки ж періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру 5-6 тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток складають двотижневі новорічні і тримісячні літні канікули. 

Нагадаємо, що міністр освіти України Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує у школах діяльність батьківських комітетів. Наказ був підписаний 21 грудня 2017 року. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: