Волкер заговорив про ліквідацію фейкових республік Донбасу

Волкер заговорив про ліквідацію фейкових республік Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Спеціальний представник Державного департаменту США в Україні Курт Волкер наголосив, що фейкові республіки “ДНР” і “ЛНР” на Донбасі потрібно ліквідувати. Незаконні формування не відповідають положенням Конституції України.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “New-s.com.ua”.

“Так звані “ЛНР” і “ДНР” є утвореннями, які сформовані Росією з метою створення на місці політичної реальності для того, щоб замаскувати роль РФ і зміцнити збройний конфлікт. Вони повинні бути ліквідовані”, – заявив Волкер.

Дипломат додав, що незаконним формуванням немає місця у конституційному устрої. Оскільки мінські домовленості мають за мету відновити територіальну цілісність та суверенітет країни, то самопроголошені республіки потрібно знищити. Волкер зазначив, що миротворча місія на Донбасі забезпечить можливість передачі окупованих земель під контроль спочатку ООН, а потім України. Таким чином це основний засіб для реалізації Мінських угод.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер зазначив, що питання щодо врегулювання збройного конфлікту на окупованому Донбасі зайшло у глухий кут.

Додамо, що Курт Волкер завжди був прихильником мирного дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, нещодавно він заявив про те, що США варто працювати над укріпленням оборони України. 

Джерело: Народна Правда