“Коридор ганьби” і плювки: активісти влаштували “теплий” прийом тітушці Крисіну

”Коридор ганьби” і плювки: активісти влаштували “теплий” прийом тітушці Крисіну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

5 березня відбулося засідання суду над “тітушководом” Юрієм Крисіним та співучасником злочинів Сергієм Чемесом , яких підозрюють у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія, катуванні активіста Владислава Іваненка та закиданні барикад на вулиці Прорізній вибухівкою. До приміщення суду прийшло кілька десятків громадських активістів. Однак до зали допустили лише учасників процесу та журналістів.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “5 канал”, суддя виніс рішення перенести розгляд справи на 15 березня. Сергій Чемес під вартою повернувся назад до СІЗО, де перебуває вже понад рік, а на Юрія Крисіна під судом чекали кілька десятків активістів. Активісти вирішили контролювати судові процеси “тітушковода” після того, як суд присудив Крисіну чотири роки умовно за співучасть у нападі на Веремія.

Спочатку “тітушковода” знайшли у дитячому відділенні столичного Інституту серця, де він нібито лікувався. Принесли апельсини, а потім облили зеленкою. Півтори години після закінчення засідання Крисін не виходив із приміщення суду, але громадські активісти його дочекались і влаштували Крисіну “коридор ганьби”.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, близько 50 учасників “Автомайдану”, С14 та представників інших громадських організацій приїхали під будинок Юрія Крисіна, якого звинувачують у вбивстві В’ячеслава Веремія в лютому 2014 року. 

Нагадаємо, що Олег Лінник, суддя Шевченківського району, має проросійську радянську ідеологію та є фанатом “русского мира”. Суддя звинувачувався у кримінальних злочинах, приховував справжню інформацію про майно та професійну діяльність під час заповнення анкети доброчесності та електронної декларації. Тому факт того, що Лінник відпустив на волю відомого “тітушковода”Юрія Крисіна, який причетний до смерті журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія, на фоні біографії київського судді стає зрозумілим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...