Ці сім вітамінів необхідно вживати після 40 років

Ці сім вітамінів необхідно вживати після 40 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Потреба організму у вітамінах збільшується з віком людини. Недарма “vita” у перекладі з латинської мови означає “життя”. Дефіцит вітамінів призводить до розвитку дегенеративних хвороб на зразок діабету, остеопорозу, серцевих захворювань тощо.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Голос українською”, людям старшого віку стають необхідними для життя вітаміни групи В, В6, D, A, C, E, K. Вітаміни групи В містять в собі тіамін, рибофлавін, нікотинову кислоту, пантотенову кислоту, біотин, вітаміни B6 та B12. Їх легко отримувати через споживання риби, домашньої птиці, м’яса, яєць, молочних продуктів, зелених листових овочів, бобів і гороху.

Головним джерелом вітаміну D є сонячне світло. Однак він також міститься у рибі та зернових продуктах. Вітамін А сприяє функціонуванню органів зору та в найбільшій кількості міститься у печінці, яєчних жовтках, солодкій картоплі, шпинаті, моркві та гарбузі. Вітаміни С і Е мають властивості антиоксидантів. Збагатити організм вітаміном С можна через споживання цитрусових фруктів та овочів. Вітамін Е, як правило, міститься в олії, горіхах, насінні та зелені. Вітамін К сприяє згортанню крові та міститься у зелених листових овочах, а також у рибі, печінці, м’ясі та яйцях.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені з’ясували, що аскорбінова кислота допомагає знищенню ракових клітин пухлини. Така особлива ефективність вітаміну С була виявлена в боротьбі з раком підшлункової залози і прямої кишки. 

Додамо, що дослідники довели, що дефіцит вітаміну D може сприяти розвитку гіпертонії. Результати дослідження, опубліковані в журналі “The Lancet”, доводять, що сонячне проміння є гарним профілактичним засобом даного захворювання. Добавка вітаміна D знижує ризик розвитку гіпертонії. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...