Вчені розвінчали міф про чудодійну дієту, яка захищає від страшної хвороби

Вчені розвінчали міф про чудодійну дієту, яка захищає від страшної хвороби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені не змогли отримати точні підтвердження того, що здорова дієта захищає людину від старечого недоумства. Таким чином, у людства все ще відсутній надійний спосіб профілактики однієї з найпоширеніших невиліковних хвороб.

Наукові радники британського уряду заявили, що не існує твердих доказів того, що здорове харчування захищає від старечого недоумства. У розпорядженні вчених немає переконливих підстав стверджувати, що будь-які специфічні поживні речовини або добавки забезпечують профілактику невиліковної хвороби мозку, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Новости Ю.

Loading...

Експерти провели аналіз десятків клінічних досліджень, в ході яких вивчалася роль різних типів харчування і поживних добавок. У деяких з цих досліджень дійшли висновку про те, що насичена рибою, овочами і фруктами середземноморська дієта знижує ризик деменції.

Але дані докази були наглядовими, вони не демонстрували, що здорове харчування є причиною зниження кількості захворілих.

Цілком можливо, що прихильники середземноморської дієти мають інші корисні для здоров’я звички на зразок високого рівня фізичних навантажень, які можуть впливати на захист мозку від старечого недоумства.

Дослідники також раніше приходили до висновку про те, що жирні кислоти Омега-3 і вітамін В забезпечують профілактику хвороби Альцгеймера. Але тепер учені говорять, що доказів цьому в реальності немає.

І хоча переконливих свідчень на користь тих чи інших дієт в справі профілактики деменції ніхто не почув, експерти підкреслюють, що здорове і збалансоване харчування вкрай важливо в справі досягнення здорового ваги і профілактики пов’язаних з ожирінням хвороб, включаючи серцево-судинні недуги, діабет другого типу і деякі види раку.

Нагадаємо, раніше було названо продукти, які надійно захищають від слабоумства.

Нагадаємо також, згідно з новим дослідженням американських вчених, вживання занадто великої кількості солі може збільшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

А з настанням холодів багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...