Харківська трагедія: з’явилися несподівані обставини у справі

Харківська трагедія: з’явилися несподівані обставини у справі Фото: "bagnet.org"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові відбулося чергове судове засідання у справі винуватців масштабної ДТП на вулиці Сумській, внаслідок якої загинуло 6 осіб та ще 5 отримали тяжкі травми. Родичі постраждалих вимагали жорсткого вироку суду, а подруга Олени Зайцевої, яка того дня була в автомобілі “Lexus”, намагалася виправдати дівчину-водія.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Багнет”, Марина Ковальова, яка їхала разом із Зайцевою, переконувала, що дівчина їхала 75 км/год на миготливе зелене світло. При цьому пасажирка звинуватила у трагедії водія “Volkswagen”, який начебто став рухатися до перехрестя, не зважаючи на сигнал Зайцевої. Пізніше вона зазначила, що швидкість руху могла бути вищою, а потім додала, що всі адміністративні протоколи на водія “Lexus” начебто складалися не через порушення ПДР, а через неправильне паркування авто.

Родичі загиблих повідомили, що винуватці ДТП жодного разу не звернулися до них із вибаченнями та допомогою. Правда родичі Зайцевої заплатили декому матеріальну допомогу розміром 50 тисяч, але ці гроші не здатні повернути близьких людей. Мати 27-річного загиблого Олександра Євтєєва вважає, що суд не повинен враховувати щире розкаяння водія “Lexus” і виплачені її близькими кошти, так як інакше вона не проведе за гратами навіть року за кожного із загиблих. Аналогічну позицію мати хлопця озвучила і щодо Геннадія Дронова, який перебував за кермом “Volkswagen Touareg”.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у харківському суді 27 лютого відбулося нове засідання у справі масштабного смертельного ДТП на вулиці Сумській. Підозрюваним Олені Зайцевій та Геннадію Дронову оголосили підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за статтею 286 Кримінального кодексу України. 

Додамо, що якщо у справі про смертельну ДТП в Харкові буде проведена нова експертиза, яка доведе, що швидкість, з якою їхала Олена Зайцева, була більше ніж 100 км/год, це означатиме невинуватість другого учасника аварії Геннадія Дронова. 

Джерело: Народна Правда