Ці продукти ефективно борються з вірусами

Ці продукти ефективно борються з вірусами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені довели, що чорниця, грецькі горіхи та какао є відмінним засобом для боротьби з вірусами. Вони містять ресвератрол, який виконує антивірусну дію. На ранніх стадіях розвитку хвороби наявність ресвефератролу в клітинах організму перешкоджає розмноженню вірусу.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV”, американські вчені з Центру контролю і профілактики захворювань провели дослідження. Відповідно до нього було додано ресвератрол в людські клітини, що були заражені коров’ячою віспою. Сполука не лише блокувала розмноження вірусу, а й сприяла омолодженню клітин, що старіють.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, унікальний шведський рецепт із природних компонентів допоможе очистити внутрішні органи людини та омолодити організм. Засіб має лікувальні властивості і надзвичайно корисний для здоров’я завдяки своїй гіркоті. 

Додамо, що американські лікарі запевняють, що щоденна порція зелених листових овочів сповільнює процеси зниження когнітивних функцій, на що страждають люди старшого віку. 

Джерело: Народна Правда