Смажена картопля небезпечна для здоров’я: медики пояснили чому

Смажена картопля небезпечна для здоров’я: медики пояснили чому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці не рекомендують сильно смажити картоплю. Вона містить акриламід, який руйнує ДНК та провокує появу онкологічних захворювань. Можна смажити лише до легкої золотистої скоринки.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Нealthy style”.

Експерименти проводили на тваринах. Встановили, що акриламід руйнує ДНК і провокує появу ракових клітин. Фахівці Агентства з харчових стандартів (FSA) Великобританії стверджують, що хліб та картоплю можна смажити лише до утворення золотистої, а не коричневої скоринки. Інакше споживання акриламіду може викликати онкологічні захворювання. Найбільший вміст акриламіду зафіксували у продуктах із великою кількістю крохмалю (хліб, картопля, крупи, пироги, кава), які готуються при температурі понад 120 градусів за Цельсієм.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, онкологічні захворювання можна вилікувати на ранніх стадіях розвитку. Для цього необхідно періодично проходити перевірки у лікарів. Міжнародний протираковий союз встановив, що поняття “рак” обєднує понад 100 хвороб, які вражають різні частини організму. Виявляється, їх можна уникнути за умови відмови від шкідливих звичок. 

Нагадаємо, що антибактеріальний ефект має не лише пеніцилін, а й звичайні продукти харчування. При тому природна їжа на відміну від лікарських препаратів не викликає побічних реакцій з боку кишково-шлункового тракту та алергії. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...