Помруть мільйони: українців попередили про небезпечний вірус грипу

Помруть мільйони: українців попередили про небезпечний вірус грипу Фото: "gazetavv.com"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Джонатан Куїк, голова Ради з всесвітньої охорони здоровя, розповів, що найстрашнішим ворогом людства є мутація вірусів. Сучасний світ не має зброї проти поширення епідемій. Новий смертоносний вірус протягом одного року може забрати мінімум 33 мільйони людських життів.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Вечірні новини”.

“Йде велика біда: глобальна вірусна пандемія, яка може вбити 33 мільйони людей в перші ж 200 днів. Протягом наступних двох років у всьому світі може загинути більше 300 мільйонів чоловік”, – поділився думками вчений. Головним джерелом поширення різних видів вірусів є фабричні ферми.

Куїк переконаний, що вірус може зявитися шляхом мутації пташиного грипу та грипу якоїсь тварини. Таким чином він стане могутнішим та принесе смерть більшій частині мешканців планети. Вчений стверджує, що це може викликати глобальну катастрофу: фактично буде зруйнована глобальна економіка, пошириться голод, шахрайство.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, бойові дії на Донбасі сприяли поширенню в Україні вірусу імунодефіциту людини, стверджують автори дослідження, опублікованого в американському виданні PNAS. Дослідники вказують, що ВІЛ-інфекція в Україні стала “тихою епідемією”, оскільки половина ВІЛ-інфікованих людей не знає про наявність проблеми, а близько 40% людей зі щойно підтвердженим діагнозом перебувають уже на пізніх стадіях захворювання.

Нагадаємо, вчені довели, що чорниця, грецькі горіхи та какао є відмінним засобом для боротьби з вірусами. Вони містять ресвератрол, який виконує антивірусну дію. На ранніх стадіях розвитку хвороби наявність ресвефератролу в клітинах організму перешкоджає розмноженню вірусу. 

Джерело: Народна Правда