Сервіс запрацював: українці зможуть самостійно перевірити робочий стаж

Сервіс запрацював: українці зможуть самостійно перевірити робочий стаж
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пенсійний фонд України презентував сайт, який дозволяє, не виходячи з дому, отримати всю необхідну інформацію про відповідні нарахування. 

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Tokar.

Loading...

Для початку на сайті треба зареєструватися. Це можна зробити як офлайн, із подачею заяви до територіальних органів ПФУ, так і онлайн, із електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП). Детальна інструкція тут.

Взагалі увійти до системи можна чотирма способами: за допомогою ЕЦП, логіна, за електронним пенсійним посвідченням і за токеном.

Сервіс запрацював: українці зможуть самостійно перевірити робочий стаж

У кожного користувача є свій “особистий кабінет”. Там він може дізнатися, чи робить його роботодавець відповідні внески, в якому розмірі, отримати інформацію про спеціальний або пільговий стаж.

Будь-які питання, запевняють творці системи, можна вирішити оперативно, не чекаючи, доки прийде час отримувати перші виплати. Для цього є контакти управлінь, графіки прийому, інформація про умови, порядок призначення, перерахунку пенсій, зразки бланків.

Також можна відправити запит на підготовку певних документів (паперових та електронних).

Для зручності дані поділені на три категорії: пенсіонери, застраховані особи і страхувальники.

Нагадаємо, Пенсійний фонд планує запустити роботу терміналів для обслуговування пенсіонерів. Всі категорії українських пенсіонерів отримають електронні пенсійні посвідчення.

Як повідомлялося раніше, з січня 2018 року пенсії військовослужбовців мають зрости відповідно до стажу та розміру отримуваної зарплати. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, у військових зростання пенсії становитиме, в середньому, на 62%.

Також раніше повідомлялося, що пенсійна реформа дозволить збільшити розмір пенсій учасникам бойових дій, у порівнянні з тими, хто перебував у тилу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...