Ці продукти провокують карієс

Ці продукти провокують карієс
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Стоматологи радять не захоплюватися з вживанням в їжу цукіні та спаржі.

За словами фахівців, в даних овочах містяться особливі “агресивні” речовини, що вступають в реакції з кислотами у ротовій порожнині, що може стати причиною розвитку захворювань ясен і навіть появи карієсу, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В ході дослідження експерти проаналізували історії лікування декількох сотень пацієнтів, які мали проблеми з яснами і карієсом. В результаті виявилося, що майже всі вони мали приблизно однаковий раціон. В його основу входило велику кількість кабачків, патисонів, спаржі і болгарського перцю. За словами фахівців, даний вид овочів містить велику кількість активних кислот, які руйнують емаль і впливають на кровообіг в яснах.

Дослідники відзначають, що з проблемами кислотно-лужного балансу у ротовій порожнині часто стикаються люди, які дотримуються певних дієт. Намагаючись вживати велику кількість клітковини людина повністю змінює свій раціон, мимоволі виключаючи з нього корисні для зубів вуглеводи.

Фахівці рекомендують не вживати ці продукти у великих кількостях. У разі, якщо цього вимагає дієта, потрібно після кожного прийому їжі полоскати ротову порожнину або користуватися спеціальними засобами для відновлення балансу кислот.

Нагадаємо,  крім стандартних проблем з прорізуванням зубів у малюків, існують не зовсім звичайні стоматологічні особливості у дітей, про які варто знати батькам.

Також раніше ми називали вісім найпоширеніших помилок при чищенні зубів.

Джерело: Народна Правда