Вчені повідомили про ймовірний контроль над однією з найстрашніших хвороб

Вчені повідомили про ймовірний контроль над однією з найстрашніших хвороб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відразу кілька лауреатів Нобелівської премії передбачили, що через 10 років люди навчаться управляти хворобою Альцгеймера так само успішно, як вони сьогодні контролюють ВІЛ.

Майбутні методи лікування старечого недоумства будуть мати на увазі їх використання ще до появи перших симптомів, а зовсім не спроби звернути саму хворобу назад, як вважає професор Університету Кембриджа Майкл Гедера, який був учасником досліджень в області білкових скупчень, що є причиною розвитку хвороби Альцгеймера, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.

Loading...

Вчений переконаний, що хвороба Альцгеймера стане добре контрольованим станом. Його не вдасться перемогти, як поки не вдається повністю вилікувати ВІЛ, але прийом ліків дозволить людині зберігати здоров’я і не стикатися ні з якими погіршенням самопочуття. Отже, як величезна проблема для суспільства, хвороба Альцгеймера просто зникне.

Вчений Бартом Де Стоопер з Університетського коледжу Лондона переконаний, що численні помилки і невдачі клінічних досліджень нових ліків проти старечого недоумства пов’язані з тим, що лікування намагаються почати занадто пізно. На його думку, це рівноцінно початку прийому статинів при появі ознак інфаркту. Природно, що дані таблетки ефективні тільки на ранньому етапі розвитку проблем з серцем.

“Коли ми починали наші дослідження, то майже нічого не розуміли у хворобі Альцгеймера, а тепер нам багато чого відомо. А через 10 років у нас буде зовсім інша картина”, – говорить Барт Де Стоопер, запевняючи, що людство візьме цю недугу під контроль, дозволивши людям насолоджуватися нормальною і відносно здоровою старістю без жодних проблем з пам’яттю.

Нагадаємо, не тільки людина піддається хворобі Альцгеймера. Виявляється, ця недуга вражає і дельфінів. Вчені знайшли в мозку диких дельфінів амілоїдні бляшки і нейрофібрилярні клубки — дві ознаки цієї хвороби.

Також нагадаємо, з роками мозок людини старішає, йому складно швидко та якісно виконувати звичну роботу. Але гарна новина в тому, що ми можемо впливати на цей процес. У Fast Company розповіли, які звички запобігають передчасному старінню розуму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...