Сонливість може сигналізувати про важке захворювання

Сонливість може сигналізувати про важке захворювання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Постійна сонливість може свідчити про серйозне захворювання і бути його симптомом, впевнені фахівці. Людей, які перебувають у подібному стані, вчені внесли до групи ризику розвитку хвороби Альцгеймера.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Medikforum.

Loading...

Такий висновок зробили американські експерти після проведеного ними ряду досліджень. Як розповіли фахівці, для участі в експерименті вони запросили кілька сотень людей із середнім віком 62-66 років. Всіх добровольців зобов’язали безперервно носити фітнес-трекери. За допомогою гаджетів фахівці фіксували зміну біологічних ритмів кожного з учасників експерименту. В кінці експерименту його учасникам провели МРТ головного мозку, яке показало вміст бета-амілоїдного білка. Дана речовина є своєрідним пептидом, що сприяє розвитку хвороби Альцгеймера.

Зіставивши і вивчивши отриману інформацію, вчені з’ясували, що любителі поспати в денний період, а в нічний не спати, більше схильні до ризику розвитку нейродегенеративних хвороб, ніж люди, які дотримуються правильного режиму. На думку фахівців, сонливість і пасивність вдень  ​​може бути першою ознакою початкового етапу розвитку серйозної недуги, тому в разі регулярного потягу  до сну, що виникає після подолання людиною 50-річного бар’єру, потрібно терміново звернутися до лікаря.

Жінкам частіше за чоловіків діагностують цю хворобу. До групи ризику захворювання Альцгеймера входять також люди з серйозними ушкодженнями голови та мозку, які проживають в токсичних зонах або працюють на хімічних комбінатах,  громадяни з низьким рівнем інтелекту, вродженими патологіями. Не виключають фахівці і фактор спадковості. Розвиток хвороби Альцгеймера і старечої деменції можна заблокувати після діагностування відхилення на ранній стадії, але вилікувати недугу неможливо.

Нагадаємо, для більшості людей ранній підйом – справжнісіньке покарання. Навіть дотримання правила “7-8 годин для повноцінного сну” не працює взимку і люди прокидаються в напрузі, відчуваючи страшенну сонливість.

Додамо, що фізіолог з Австралії Рік Хей розповів, які продукти допоможуть впоратися з безсонням. Всі вони натуральні і не викликають побічних ефектів. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...