Власникам “Картки киянина” зробили важливе повідомлення

Власникам “Картки киянина” зробили важливе повідомлення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Власники “Картки киянина” зможуть оплачувати з її допомогою проїзд у муніципальному транспорті (метро, електричка, швидкісний трамвай, тролейбуси і звичайні трамваї).

Тепер стало відомо про ще одну ініціативу Київської міської державної адміністрації (КМДА). Йдеться про спеціальний гнучкий тариф для жителів столиці, що відрізняється зниженими розцінками, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ITC.ua.

Loading...

“Надавати місцевим жителям окремий знижений тариф на проїзд у громадському транспорті – це загальноприйнята європейська практика. Київ піде тим самим шляхом”, – зазначила менеджер проекту “Картка киянина” Аліна Максименко.

В даному випадку від пасажира потрібне підтвердження, що він офіційно зареєстрований, проживає, працює або навчається в столиці. І “Картка киянина”, яка буде працювати як єдиний e-квиток, якраз послужить таким ідентифікатором особи.

Крім того, власники “Картки киянина” також отримають можливість економити на оплаті парковки – КМДА розробляє окремий тариф і на даний вид послуг. Правда, на городян, які вже мають пільги, знижки не поширюватимуться.

Нагадаємо, з квітня “Карткою киянина” можна буде користуватися як проїзним не тільки в метро, міській електричці та швидкісному трамваї, а й в тролейбусах і трамваях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...