Харківська трагедія: Зайцева і Дронов розкажуть свою версію подій моторошної ДТП

Харківська трагедія: Зайцева і Дронов розкажуть свою версію подій моторошної ДТП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 12 березня, планується нове судове засідання щодо справи масштабного ДТП у Харкові, внаслідок якого загинуло 6 осіб та стільки ж постраждало. Очікують на свідчення підозрюваних у провокації смертельної аварії – Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Справжня варта”.

Фігуранти даної справи 12 березня будуть свідчити про те, за яких обставин відбулася трагедія. Олена Зайцева визнала свою провину, а Геннадій Дронов – ні. Близькі люди загиблих на вулиці Сумській у центрі Харкова минулого судового засідання, що відбулося 6 березня, надали власні свідчення та оформили цивільні позови. У деяких випадках було зазначено про необхідність фінансової компенсації.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Харкові відбулося чергове судове засідання у справі винуватців масштабної ДТП на вулиці Сумській, внаслідок якої загинуло 6 осіб та ще 5 отримали тяжкі травми. Родичі постраждалих вимагали жорсткого вироку суду, а подруга Олени Зайцевої, яка того дня була в автомобілі “Lexus”, намагалася виправдати дівчину-водія.

Нагадаємо, що у Київському районному суді Харкова під час розгляду справи про масштабне ДПТ на вулиці Сумській, де загинуло 6 осіб, було допитано постраждалих, родичів загиблих та свідка. Наступне судове засідання відбудеться 12 березня о 14 годині. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...