Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Два банки заявили про об'єднання в Україні

Два банки заявили про об’єднання в Україні

Два банки заявили про об’єднання в Україні Фото: "Forbes"
в Економічна правда/Новини

Бізнесмен Сергій Тігіпко вирішив провести злиття двох банківських установ: “ТАСкомбанк” та “VS Bank”.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Новое время”, станом на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів “ТАСкомбанк” перебував на 20 місці (14,7 мільярдів гривень), львівський “VS Bank” – на 34 місці (3,3 мільярдів гривень) серед 84 банків, що діяли в країні.

Власником фінансово-промислової групи ТАС є бізнесмен Сергій Тігіпко. Він же придбав у “Сбербанку” у грудні 2017 року “VS Bank”, заснований ще 1991 року. “На засіданні Наглядової ради був затверджений план дій щодо реорганізації шляхом приєднання ПАТ “ВіЕс Банк” до АТ “ТАСкомбанк”, – зазначили у прес-службі банку.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, українська влада вирішила продати державні банківські установи “Укргазбанк” та “ПриватБанк” протягом 2020-2022 років. Про таку реалізацію стратегії банківської системи повідомив Олександр Данилюк, міністр фінансів України. 

Додамо, що у Національному банку України вирішили дозволити фінансовим установам позбутися процедури ідентифікації клієнта під час видачі готівки через касу. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: