Сила в правді

Навігація
Головна Новини Експерт вказав на найближчі плани Путіна щодо України

Експерт вказав на найближчі плани Путіна щодо України

Експерт вказав на найближчі плани Путіна щодо України
в Новини/Політична правда

Військовий експерт Микола Сунгуровський заявив, що найбільшою небезпекою для України є ситуація всередині країни, а масштабних військових операцій, здійснених російськими військами, зараз не передбачатиметься.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сегодня”.

Сунгуровський зазначив, що зараз головною зброєю глави Кремля є гібридні методи для підриву стабільності країни зсередини. А сценарій великої війни з Україною, на думку експерта, поки відходить на другий план. Нова агресія РФ може викликати труднощі у зв’язку з посиленням антиросійських санкцій. При цьому Росія продовжує розглядати Україну як свою зону впливу, а Захід виступає проти імперських амбіцій РФ.

“Путін розуміє, що нарощування агресивних дій з явним використанням сили, своєї регулярної армії однозначно призведе до посилення санкцій, від яких Росія страждає досить сильно. Насправді санкції діють – можливо, не на бажаному рівні, але діють. І подальше їх розширення, природно, не на руку Кремлю”, – пояснює військовий експерт.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Кремлі ще не ухвалили остаточного рішення щодо введення місії ООН на окупований Донбас. Але вже відомо, що план Кремля завести на Донбас співробітників ФСБ під виглядом миротворців з Білорусії і Сербії, провалився. 

Додамо, що мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, принаймні, у наближчі роки не варто чекати, оскільки Кремль використовує війну в Україні як наочну демонстрацію своєї потужності і як інструмент для “замилювання очей росіянам”. Таку думку висловив відомий військовий експерт Юрій Карін. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: