Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кравчук розповів про рішення Путіна щодо Донбасу

Кравчук розповів про рішення Путіна щодо Донбасу

Кравчук розповів про рішення Путіна щодо Донбасу
в Новини/Політична правда

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук твердо переконаний, що допоки у Росії не пройде Чемпіонат світу з футболу, Володимир Путін не загострюватиме конфлікт на Донбасі, але й на поступки не піде. А ось подальші кроки очільника Кремля передбачити важко.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

До чергових виборів президента РФ, які відбудуться вже наприкінці цього тижня, Володимир Путін з політичних міркувань не може йти на якісь поступки по окупованому Донбасу. Але цю можливість цілком можна припускати вже після Чемпіонату світу з футболу, переконаний Кравчук.

На думку політика, коли Росія на декілька днів стане справжньою спортивною “Меккою”, то одночасно вести війну просто недалекоглядно, адже кількість “туристів” знизиться у рази.

А ось після “мундіалю” Путін вирішуватиме, що йому робити далі, адже Україна, ЄС та США не дадуть Кремлю перетворити регіон у центрі Європи на точку “замороженого конфлікту”.

Але як насправді тоді діятиме Путін, Кравчук прогнозувати не узявся.

Нагадаємо, Леонід Кравчук  переконаний, що у очільника Кремля Путіна вже вичерпалися ресурси, аби продовжувати війну й впливати на ситуацію на окуппованому Донбасі. Тим більше, вважає Кравчук, президента Росії дуже стримують Чемпіонат світу з футболу та майбутні вибори.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: