Українців вразили кількістю незаконних таксистів

Українців вразили кількістю незаконних таксистів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Держава не може здійснювати контроль диспетчерських центрів, які шукають таксі для надання послуг перевезення. Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк публічно оголосив, що нелегальні перевезення на українському ринку таксі становлять близько 95%. Тому в випадку ДТП, пограбування чи недорозуміння з водієм немає до кого звернутися із скаргою.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сегодня”.

Ринок таксі не контролюється з боку держави. Диспетчерські центри офіційно оформлюються як установи з надання послуг інформаційного характеру. Вони виконують функцію передачі замовлення до загальної бази, де його може забрати будь-який таксист. Таким чином відповідальності за безпеку перевезення пасажирів центри не несуть, а таксисти часто уникають покарання.

“На жаль, більшість таксистів не роблять спеціальну ліцензії на перевезення пасажирів в таксі, а страхування пасажирів не забезпечується відповідним чином. Крім того, так звані служби таксі не є таксомоторними компаніями, а лише посередниками з базами даних, між водієм і пасажиром. Отже, відшкодування за завдані збитки, завдані під час перевезення, буде вкрай важким процесом”, – розповідає адвокат Михайло Цуркан.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, Михайло Ноняк наголосив, що зараз працюють над легалізацією ринку таксі. Для цього розробляється низка законопроектів, які регулюватимуть сплату податків таксомоторних організацій та їхню відповідальність за діяльність у своїй сфері. 

Додамо, що у Києві через сильний снігoпaд злетіли тaрифи нa прoїзд в тaксі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...