Водіям пояснили, хто і як слідкуватиме за перевищенням швидкості

Водіям пояснили, хто і як слідкуватиме за перевищенням швидкості
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Справжнім досягненням стало обмеження швидкості в населених пунктах до 50 км/год. Нещодавно повідомили, що спеціальні так звані “фантомні патрулі” будуть фіксувати перевищення швидкості на дорогах.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Автовод”, “фантомні патрулі” не матимуть розпізнавальних знаків правоохоронних органів, тому будуть більш ефективними у боротьбі з порушеннями на дорогах. За словами заступника керівника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького, поліція візьме на озброєння і напівавтоматичні фотофіксатори (радари) та автоматичні фотофіксатори.

“Ми бажаємо розвинути цілий напрямок – засоби для контролю швидкості, які будуть встановлені в патрульні автомобілі та будуть дозволяти проводити виміри швидкості безпосередньо в русі. Для того, щоб виміряти швидкість і визначити правопорушення, не потрібно буде “стояти в кущах”. Такий автомобіль може рухатися”, – поділився експерт.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, держава не може здійснювати контроль диспетчерських центрів, які шукають таксі для надання послуг перевезення. Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк публічно оголосив, що нелегальні перевезення на українському ринку таксі становлять близько 95%. Тому в випадку ДТП, пограбування чи недорозуміння з водієм немає до кого звернутися із скаргою. 

Нагадаємо, що нові законопроекти, які стосуються українських автомобілістів, дехто розглядає як організацію вільного автомобільного ринку, інші – як старі обмеження під новою формою. На порядку денному зараз розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, що займає найактивніший сегмент українського авторинку. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...