У США розширили санкції проти Росії

У США розширили санкції проти Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Вашингтон ввів у дію закон “Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій” (CAATSA). Міністерство фінансів США запровадило санкції щодо російських громадян і організацій. На офіційному сайті було опубліковано даний список фізичних осіб та окремих організацій.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Ліга.net”, санкції застосовано проти росіян, які чинять вплив на виборчий процес у США. До нього потрапили “Агентство інтернет-досліджень” та компанія “Конкорд”, що пов’язані з бізнесменом Євгенієм Пригожіним, який перебуває у близькому оточенні Володимира Путіна. У списку на сайті міністерства з’явилося 13 осіб та сам Пригожін.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Вашингтон не може гарантувати, що всі іноземні компанії припинять співпрацю із Кремлем. Але американські чиновники можуть організувати несприятливі умови для ведення бізнесу. 

Додамо, що, на думку військового експерта, полковника запасу, екс-працівника оперативного управління Генштабу Олега Жданова, для президента РФ Володимира Путіна є тільки один варіант введення миротворчого контингенту ООН на Донбас – коли миротворці будуть розміщуватися лише на лінії розмежування сторін. 

Джерело: Народна Правда