Великдень – 2018: коли святкуватимуть українці

Великдень – 2018: коли святкуватимуть українці Фото: "westnews.com.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Цього року українці святкуватимуть Великдень 8 квітня. За традицією прийнято в ніч з суботи на неділю іти на вечірню службу та освячувати кошики з пасками, крашанками та іншими святковими наїдками. Католики відзначатимуть Пасху 1 квітня.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “West news”.

Дата, коли відзначають Великдень, щороку змінюється. Однак, постійно свято припадає на неділю. Цієї ночі ніхто не лягає спати. Йде вечірня служба. Опівночі радіють: “Христос воскрес!” Освячену в церкві їжу несуть до хати. Снідають спеченими пасками та розмальованими крашанками. Другий день Пасхи – “Світлий понеділок”. Цього дня рідні вітають один одного та бажають один одному веселих свят. Третій день Пасхи – “Світлий вівторок”. Цього дня люди ходять один до одного в гості та продовжують святкувати.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, згідно з календарем вихідних, затвердженим Кабміном, українців очікують чотириденні канікули в березні, квітні й червні. 

Додамо, що синоптики прогнозують, що найближчим часом варто очікувати підвищення температури. Укргідрометцентр передбачає, що в певних регіонах країни температура повітря становитиме 10 градусів вище нуля. Періодами буде йти дощ та мокрий сніг. 

Джерело: Народна Правда