Донбас залишився без інтернету: всі подробиці

Донбас залишився без інтернету: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

На окупованій території Донецької області почалися проблеми з інтернетом, місцеві ЗМІ повідомили про начебто “аварію у магістрального провайдера”, яка сталася через обрив лінії зв’язку на зовнішньому напрямку партнерів провайдера.

Про це розповіли мешканці фейкової “ДНР” в соцмережах, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

На окупованій території інтернет не постачають  MATRIX, “Фтіком”, “Промтелеком”, “Трініті” та “Макіївка онлайн”.

Обурений мешканець “ДНР” дивується, чому при аварії на каналі зник  весь інтернет фейкової “республіки”. В справжніх причинах “аварії” підозрюють  “міністра зв’язку” Яценко, який на окупованій території “усіх провайдерів загнав під одного магістрального провайдера”.

Донбас залишився без інтернету: всі подробиці

“Ліг інтернет-канал з Росії. Пропав зв’язок у всіх провайдерів, перевірено Трініті, Матрикс і Промтелеком”, – повідомив житель Донецька.
Донбас залишився без інтернету: всі подробиці

Масштаби проблеми підтвердили також і інші мешканці “республіки”:

“Макіївка теж лежить, рятує 3джі Інтертелеком)”;

“Промтелеком лежить мертво”;

“Матрикс ледве працює,  але все ж смс і текст писати можна”;

“Тільки що спілкувався з вайберу (провайдер “Фенікс”. Начебто працює”;

“Дізнався подробиці … У Ростовській області дятел якийсь трактором магістральне оптоволокно перех*чив…”, – повідомляє один з користувачів соцмережі.

Донбас залишився без інтернету: всі подробиці
“МТС вже відрізали, прийшов час і  інтернет відрізати”, — резюмує мешканець окупованої території.
Донбас залишився без інтернету: всі подробиці
Відсутність нормального мобільного зв’язку і проблеми з інтернетом ускладнили і без того не дуже безхмарне життя в “молодій республіці”. Мешканці окупованого Донецька  знову поскаржилися на якість мобільного зв’язку місцевого оператора “Фенікс”, повільний інтернет і на “міністра зв’язку” Яценка.

 

Донбас залишився без інтернету: всі подробиці

Нагадаємо, в так званій “ДНР” відключили мобільний зв’язок  оператора Vodafone (МТС). Людям доводиться годинами стояти у черзі, щоб придбати стартовий пакет оператора терористів “Фенікс”, який перекупники вже продають на радіоринку “Маяк” за 1000 рублів (500 грн) за штуку, тоді як звичайна ціна – 120 рублів (60 грн).

Також повідомлялося, що “міністр зв’язку ДНР” Ігор Яценко особисто зацікавлений в проблемах зі зв’язком МТС, оскільки завдяки цьому отримує неабиякі бариші.

Раніше також стало відомо, що  працівникам “державних” установ “ЛНР” заборонили користуватися мобільними телефонами з номерами  українського оператора “Vodafone”.  Як повідомляється, таким чином ватажки терористичного утворення намагаються завадити витокам інформації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...