Ці соки ефективно лікують від багатьох хвороб

Ці соки ефективно лікують від багатьох хвороб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Домашні соки є найбільш корисними та поживними для організму. Втім, існують такі комбінації фруктів і овочів, які несуть в собі максимальну користь. Зокрема, мова йде про сік з буряка, моркви і яблука.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на HealthyStyle.

Яблука
Яблука містять велику кількість клітковини і вітаміну С, а також мають низьку кількість калорій, трохи натрію і ніякого жиру або холестерину. У яблуках  високий вміст вуглеводів, особливо фруктози і глюкози, що дає організму енергію і запобігає втомі.

Loading...

Морква
Морква – багата вітамінами А, В, С, Е і К. Вона містить мінерали кальцію, магнію, калію і селену. Морква допомагає у втраті ваги і пов’язана з більш низьким рівнем холестерину, а також покращує здоров’я очей.

Буряк
Буряк має виняткову поживну цінність, особливо зелень, яка багата кальцієм, залізом і вітамінами А і С. Це чудове джерело фолієвої кислоти, клітковини, марганцю і калію.

Дослідження показали, що сік буряка, моркви і яблука має все необхідне для ідеальної шкіри. Це допоможе зберегти шкіру чистою, без висипів і вугрів.

Сік також є чудовим протизапальним засобом, який лікує шкірні захворювання, пов’язані з вірусами і бактеріями, а також алергію.

Багатство натуральних інгредієнтів уповільнює процес старіння шкіри і допомагає боротися зі зморшками, сухою і пошкодженою шкірою, відновлює її блиск і еластичність.

Нагадаємо, названо засіб, який може зупинити старіння мозку і поліпшити пам’ять. Для його приготування не потрібно дуже багато інгредієнтів, зате ефект він дає чудовий.

Додамо, в результаті проведеного наукового дослідження встановлено, що при регулярному вживанні соку граната організм отримує захист від стресів і підвищує його працездатність.

Дієтологи порадили список продуктів, які нормалізують рівень холестерину в організмі. До нього увійшли свіжі фрукти і овочі, сухофрукти, горіхи і насіння, боби і горох.

Джерело: Народна Правда