Бутильована вода виявилась вбивчою для організму

Бутильована вода виявилась вбивчою для організму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Хіміки з Університету штату Нью-Йорк провели дослідження, у результаті якого з’ясували, яка кількість пластику потрапляє до людського організму разом із бутильованою водою.

У своєму дослідженні хіміки вивчили 259 пляшок води з дев’яти країн з Європи, Африки, Азії, Північної та Південної Америки. Серед відібраних екземплярів були представники відомих світових брендів, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РИА.

Loading...

Хімічний аналіз показав, що з усіх пляшок лише 17 не містили слідів мікропластика, у той час як в інших було знайдено до десяти тисяч частинок цієї речовини на літр. Більшість частинок виявилися розміром від шести до 100 мікрометрів, що приблизно відповідає товщині людської волосини.

При цьому значна частина мікропластика виявилася поліпропіленом, з якого виготовляються кришки пляшок.

Зазначається, що людство встигло виготовити приблизно вісім мільярдів тонн пластику з моменту появи перших технологій його виробництва, причому дві третини зараз перебувають на звалищах і в “сміттєвих плямах” на поверхні Світового океану.

Нагадаємо, американські вчені провели дослідження, за результатами якого дійшли висновку про небезпеку консервованих помідорів з точки зору ризику виникнення раку.

Також нагадаємо, помідори мають високу концентрацію дубильної кислоти і пектину, яка може привести до утворення шлункових каменів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...