Онищенко розповів скільки Порошенко заробляє на схемі “Роттердам+”

Онищенко розповів скільки Порошенко заробляє на схемі “Роттердам+”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що Порошенко отримує справжні багатства на скандальній схемі “Роттердам+”. Половину надприбутків від цієї схеми, за словами Онищенка, отримує Президент України.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ТСН”, схема “Роттердам+” дозволяє отримувати Петру Порошенку близько 500 мільйонів доларів. Окрім даного джерела прибутку, гарант володіє “Roshen”, різноманітними активами, отримує прибутки від “Центренерго” та продажу вугілля, повністю управляє всіма банками.

Як повідомляє Олександр Онищенко, всіма активами володіє Констянтин Ворушилін – “своя” людина з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який передає всі найвигідніші активи для компанії Порошенка та його наближеного оточення. Ідеї щодо перетворення країни в суцільний бізнес владної верхівки подає фінансист Макар Пасенюк, який теж “грає” на боці президента-інтригана. Саме Пасенюк інформує главу держави про бізнес-конкурентів та організовує вигідні Порошенку фінансові потоки.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, народний депутат-втікач Олександр Онищенко, якого переслідує НАБУ за проведення спекулятивних схем із продажем енергоресурсів, розповів правду про діяльність української владної верхівки. За його словами, президент вимагав у нього виконувати різноманітні вказівки в обмін на сприяння бізнесу в Україні.

Додамо, що народний депутат Олександр Онищенко, зараз переховується в Іспанії. Його звинувачують у завданні збитків державі на 3 мільярди гривень шляхом продажу газу за сірими схемами. Наступного тижня іспанський суд прийме остаточне рішення щодо екстрадиції Онищенка та його матері Інесси Кадирової. 

Джерело: Народна Правда