Порошенко тиснув на Тимошенко, щоб змусити її депутатів “правильно голосувати”-Онищенко

Порошенко тиснув на Тимошенко, щоб змусити її депутатів “правильно голосувати”-Онищенко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олександр Онищенко, який зараз переховується від НАБУ в Іспанії, заявив, що в часи перебування серед наближеного кола осіб президента України петра Порошенка виконував усі його вказівки. Екс-депутат розповів, що був особливим комунікатором між главою держави та Юлією Тимошенко.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ТСН”.

Онищенко надав для прослуховування журналістам унікальну плівку, де Порошенко погрожує депутату кримінальним переслідуванням, якщо Тимошенко не буде голосувати в унісон з коаліцією. Онищенко в той час був близький до Тимошенко, тому президент вирішив діяти шантажем, погрожуючи кримінальними справами, якщо потрібні люди не голосуватимуть за вигідне йому законодавство. Переслідування депутата НАБУ дійсно розпочалося після того, як Тимошенко відмовилася голосувати за непопулярні закони.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, колишній народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що Порошенко отримує справжні багатства на скандальній схемі “Роттердам+”. Половину надприбутків від цієї схеми, за словами Онищенка, отримує Президент України. 

Нагадаємо, що народний депутат-втікач Олександр Онищенко, якого переслідує НАБУ за проведення спекулятивних схем із продажем енергоресурсів, розповів правду про діяльність української владної верхівки. За його словами, президент вимагав у нього виконувати різноманітні вказівки в обмін на сприяння бізнесу в Україні. 

Джерело: Народна Правда