Як уникнути передчасної смерті: вчені назвали дієвий спосіб

Як уникнути передчасної смерті: вчені назвали дієвий спосіб
Автор Желізняк Олександр в Новини

Вчені з Університету Східної Фінляндії довели, що продукти харчування, які мають великий вміст омега-6-ненасичених жирних кислот, провокують розвиток серцево-судинних захворювань, скорочуючи тривалість життя людини.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV”.

Дослідники спостерігали за 2 480 чоловіками віком 42-60 років. Обов’язковою умовою було визначення рівня жирних кислот в крові людини. За 22 роки дослідження від хвороб померли 1 143 людини. З’ясувалося, щоризик смерті був менший на 43%, ніж у тих осіб, хто мав в організмі високу концентрацію лінолевої кислоти.

Однак, наявність великої кількості лінолевої кислоти свідчила про зменшення випадків серцево-судинних захворювань, окрім раку. Рівень лінолевої та омега-6-ненасичених жирних кислот визначається раціоном харчування людини. Зокрема, джерелом лінолевої кислоти є рослинні олії, горіхи і насіння.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, Боб Ей, який професійно займається здоровим харчуванням, радить відмовитися від продуктів, які форсують процес старіння організму людини та псують зовнішній вигляд. Для цього було складено список із найнебезпечнішої їжі. 

Нагадаємо, що завдяки канадському дослідженню встановили, що існує єдиний спосіб сповільнити появу старечої немочі. Для цього варто здійснювати фізичну активність, яка підвищує витривалість людини. 

Джерело: Народна Правда