Банкрутство українців: які зміни хочуть затвердити найближчим часом

Банкрутство українців: які зміни хочуть затвердити найближчим часом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Верховна Рада планує найближчим часом змінити законодавство про банкрутство. Передбачається посилення ролі кредиторів, надання розширених прав арбітражним керівникам та дозвіл банкрутства фізичних осіб.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “РБК-Україна”.

Парламентарі мають намір кардинально змінити процедуру банкрутства та нормативно-правові норми, що його стосуються. Зміни торкнуться і підходу до продажу майна позичальника, який збанкрутував. Юристи вказують, що права кредиторів та арбітражних керуючих дійсно потребують перегляду, але зміни парламентарів щодо правового поля у питаннях банкрутства мають спірні норми.

Кодекс про процедури банкрутства був підготовлений Верховною Радою. Наприкінці лютого документ внесли до парламенту. 14 березня комітет з питань економічної політики ухвалив проект з рекомендацією розглянути його у першому читанні сесійного засідання депутатів. Причиною нововведень у законодавстві є ухилення від виплати боргів кредиторам у зв’язку з неплатоспроможністю.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, колектори обіцяють жорстоко помститися жінці та її дитині, якщо вона не виплатить кредит. Жінка записала телефонні розмови та оприлюднила. 

Додамо, що колектори виступають спеціалістами зі стягнення заборгованості. Банки часто мають окремі підрозділи, які займаються даною діяльністю. А дзвінки боржникам, як правило, здійснюють спеціальні “колл-центри”.

Джерело: Народна Правда