Ці п’ять способів пришвидшать обмін речовин

Ці п’ять способів пришвидшать обмін речовин Фото: "Fitnessera"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Самопочуття та зовнішній вигляд людини багато в чому залежать від швидкості обміну речовин в організмі. Нормальний метаболізм дозволяє повноцінно функціонувати внутрішнім органам та системам, тому людина відчуває бадьорість та не страждає на проблеми зі здоров’ям.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Хроніка.інфо”, сповільнений обмін речовин провокує появу надмірної ваги, викликає дисфункцію печінки, внаслідок чого з’являються висипи на шкірі. Волосся та нігті стають слабкими та ламкими. При цьому засмічуються судини, що викликає захворювання серцево-судинної системи.

Для прискорення процесу метаболізму в організмі є п’ять ефективних методів. Найважливішими факторами впливу є раціон харчування та фізична активність людини. Дієтологи рекомендують збільшити кількість прийомів їжі, зменшивши порції, а також щоранку робити зарядку протягом 10-15 хвилин. Не менш корисними для прискорення обміну речовин будуть натуральні напої: сік редьки з медом, відвар з насіння кропу та ромашковий чай.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, дієтолог Галина Незговорова назвала цілу низку харчових добавок, які є небезпечними для організму людини. Промисловці їх використовують у більшості продуктів харчування, щоб покращити смакові якості та технологію виробництва. 

Нагадаємо, що дефіцит кальцію в організмі людини може викликати руйнування кісткової тканини, а в подальшому провокує розвиток остепорозу. Жінкам і чоловікам віком 19-50 років рекомендують щодня вживати 1 000 мг кальцію. Людям старше 51 року варто збільшити норму до 1 200 мг. 

Джерело: Народна Правда