Ці вісім ознак вказують на нестачу кальцію в організмі

Ці вісім ознак вказують на нестачу кальцію в організмі Фото: "FoodandHealth"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дефіцит кальцію в організмі людини може викликати руйнування кісткової тканини, а в подальшому провокує розвиток остепорозу. Жінкам і чоловікам віком 19-50 років рекомендують щодня вживати 1 000 мг кальцію. Людям старше 51 року варто збільшити норму до 1 200 мг.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Ukr.Media”, дефіцит кальцію в організмі людини проявляється в таких симптомах: судоми ніг, поколювання чи оніміння кінцівок, дірки та тріщини в зубах, відшаровування нігтів, проблеми зі сном, сутулість, втрата пам’яті, апоплексичний удар. В умовах недостачі кальцію потрібно терміново звернутися до лікаря та переглянути свій раціон харчування.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені з Університету Східної Фінляндії довели, що продукти харчування, які мають великий вміст омега-6-ненасичених жирних кислот, провокують розвиток серцево-скдинних захворювань, скорочуючи тривалість життя людини. 

Додамо, що довготривале життя людини залежить від рівня фізичної активності та щоденного раціону харчування. Експерти створили список продуктів, які їдять довгожителі. 

Джерело: Народна Правда