“Виставляють людей, як живу мішень”: бойовики застосовують на Донбасі нову тактику

”Виставляють людей, як живу мішень”: бойовики застосовують на Донбасі нову тактику
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

У терористичних формувань на Донбасі зявилася нова неадекватна військова тактика – полювання на живця. Бойовики спеціально виставляють людину як живу мішень. Швидше за все вони так використовують українських заручників.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV, таку стратегію терористичні війська обрали з метою створення хаотичного вогню на окупованих територіях. На такі радикальні дії вони погодилися для того, аби змусити українських військовослужбовців стріляти.

Оскільки українці не відповідають на військові дії внаслідок оголошеного перемир’я на Сході України, то бандитські формування знайшли нові неадекватні методи. Полювання на живця однозначно застосовується, щоб викликати постріл Збройних Сил України. А от мета таких дій може бути різна: або дискредитувати українську армію, або викликати демаскування український позицій внаслідок звукового світла снайпера.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, військовий експерт Дмитро Снєгирьов зазначив, що після виборів російського президента він не очікує погіршення ситуації на окупованому Донбасі, але й помітного покращення не відбудеться, адже збройний конфлікт Путіну поки що вигідніше тримати у замороженому стані. 

Додамо, що бойовики на Донбасі продовжують порушувати правила перемир’я, підганяючи важке озброєння до лінії відведення. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...