Як стан язика і губ вказує на проблеми з печінкою і нирками

Як стан язика і губ вказує на проблеми з печінкою і нирками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Стан губ та язика людини свідчить про загальне самопочуття організму. Спостерігаючи за ними, можна діагностувати серйозні хронічні хвороби. Яскравими ознаками цього є зміна кольору та постійний наліт.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Голос.UA“.

Якщо на язику зявляється білий наліт, це свідчить про проблеми з травним трактом, зокрема, з перетравленням їжі та функціонуванням товстої кишки. Червоний кінчик язика повідомляє про порушення роботи печінки. Жовтий наліт на язику попереджує про застій сечі чи розвиток печінкових недугів. Тому варто звертати увагу на рихлість язика та зміну його кольору.

Губи також є дзеркалом людського здоровя. Тріщини в куточках губ попереджають про дефіцит в організмі необхідних вітамінів та мікроелементів чи інтоксикацію організму. Якщо губи надзвичайно сухі, то варто звернути увагу на стан травної системи та споживання вітаміну А. Синій колір губ буває у зв’язку з хворобою легень, бліді губи вказують на хронічні запалення та анемію.

Як раніше розповідала “НАРОДНА ПРАВДА”, на початку весни більшість зіштовхується з проблемою авітамінозу, тобто дефіциту вітамінів. Внаслідок цього погіршується самопочуття та зовнішній вигляд людини. Настає сонливість, апатія, нервовість, зміна настрою, сухість шкіри, загострення хронічних хвороб, поганий обмін речовин.

Нагадаємо, що дієтолог Галина Незговорова назвала цілу низку харчових добавок, які є небезпечними для організму людини. Промисловці їх використовують у більшості продуктів харчування, щоб покращити смакові якості та технологію виробництва. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...