Назвали умову, за якої Путін піде на поступки щодо Донбасу

Назвали умову, за якої Путін піде на поступки щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Донбас та війна з Україною не цікаві для Путіна самі по собі, окремо від міжнародної політики. Доля українського регіону цілком залежить від зацікавленості глави Кремля у веденні стосунків з європейськими країнами та США.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Главком”.

Донбас – лише важіль впливу на основних “гравців” міжнародної арени. Тому припинити збройний конфлікт можливо лише за умови, що президент РФ вирішить налагодити стосунки з Європою та США. Зміни на окупованих територіях Сходу України матимуть місце тільки тоді, коли Кремлю стане вигідно зняти діючі антиросійські санкції та зробити розрядку напруженої ситуації.

А гучні дипломатичні заяви про невизнання анексії Криму, про невизнання виборів Путіна в анексованому півострові – це виключно піар та ведення дипломатії. Такі гасла не мають жодної практичної ваги. Найчастіше вони не підкріплюються послідовними політичними діями. Де-факто і Україна, і ЄС продовжують взаємодіяти з недавно названим “незаконним президентом”.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, екс-начальник Генштабу Збройних Сил України, генерал-полковник у відставці Анатолій Лопата зазначив, що найближчим часом Кремль вирішуватиме власні внутрішні проблеми, висловивши впевненість, що Путіну буде не до масштабних дій проти України. 

Нагадаємо, що опозиційний російський політик Леонід Гозман наголосив, що зараз Володимир Путін шукає шляхи, як позбутися непотрібного йому Донбасу, зберігши обличчя, адже збройний конфлікт, який триває на тимчасово непідконтрольній території України, фінансово збитковий й економічно невигідний. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...